eSolarex Prostota i intuicyjność
eSolarex jest jedym kompletnym oprogramowaniem zawierającym aplikacje, które ulatwia funkcjonowanie i zarządzanie w salonie. Jego intuicyjna obsluga sprawia że pracownik już po kilku chwilach pracy z programem zrozumie jego działanie.
Zarządzanie on-line
eSolarex on-line jest rozwiązaniem, które umożliwia poprawę efektywności zarządzania i monitoringu pracowników. Narzędzie oferuje szeroki zakres funkcji dostępnych online - Statystyki,rejestr sprzedazy, taryfy, podgląd on-line, obroty oraz wiele innych modułów.
Moduł rezerwacji
Skrypt który po umieszczeniu na twojej stronie www da klientą możliwość rezerwowania usług. System rezerwacji przejmie na siebie bardzo wiele zadań,a Ty zyskasz wolny czas.
X
W branży solaryjnej, sukces prowadzonej działalności usługowej, w dużej mierze zależy od sprawnej i profesjonalnej obsługi klientów. Oferowane przez nas rozbudowane narzędzie do obsługi solarium zapewnia bezpieczeństwo i ciągłość pracy oraz pełną kontrolę prowadzonych działań on-line. Ponadto wpływa pozytywnie na prestiż i sposób postrzegania studia przez klientów.